Nabízené služby

Vedení účetnictví a daňové evidence

Zpracování a vedení účetnictví nabízíme malým, středním ale i velkým firmám. Zpracujeme za vás veškerou agendu a dle vašich požadavků vám připravíme průběžný přehled hospodaření ať jste drobný podnikatel nebo větší společnost. Pomůžeme vám vyřešit rozsáhlé papírování, kterému se v podnikání bohužel nevyhnete.

Mzdy a personalistika

Mzdový outsourcing neboli mzdové účetnictví zpracovávané externě je moderním a výhodným procesem. K největším výhodám tohoto zpracování mezd je přenesení odpovědnosti a rizik na náš subjekt, zajištění veškeré komunikace s úřady včetně provádění kontrol. Komunikace probíhá elektronicky, čímž je zajištěn rychlý přenos informací.

Daňová přiznání

Veškerá daňová přiznání zpracováváme po sestavení účetní závěrky a konzultaci s klientem pro dosažení maximální optimalizace daní. Všechna daňová přiznání podáváme na finanční úřady elektronicky podepsané osobním certifikátem, takže odpadá nutnost osobních návštěv FÚ.

IT služby

V oblasti IT nabízíme služby pro domácnosti i firmy pro naše klienty s 10% slevou. Nabízíme zejména správu počítačových sítí, realizaci a optimalizaci počítačových sítí, stavbu PC dle přání a požadavků klienta, veškeré opravy PC včetně reinstalací a řešení problémů s operačními systémy.